В Донецьку „дітям війни” надають безкоштовну юридичну допомогу

Багато з позивачів – громадяни похилого віку, яким важко не лише фізично обійти всі кабінети та вистояти у багатогодинних чергах, а й часом – просто зорієнтуватися у самому процесі подання заяви. Великий обсяг складної юридичної інформації та її безсистемне розташування у будівлі судового органу перетворює звернення „дітей війни” до суду в справжнє жахіття.

Соціальна незахищеність пенсіонерів не дозволяє їм користуватися дорогими послугами професійних адвокатів, але грамотна юридична консультація в разі звернення до суду їм крайнє необхідна! Громадська юридична приймальня ДОО „Комітет виборців України” в рамках діючого проекту „Захисти своє право” надає таку безкоштовну юридичну допомогу цій категорії громадян. А саме роз’яснює їм норми Закону „Про соціальний захист дітей війни”, знайомить з порядком звернення до суду та допомагає скласти позовну заяву.

На жаль, в Україні досі відсутній у завершеному вигляді правовий захист фізичних осіб у відносинах з будь-якими державними адміністративними органами Саме брак юридичних знань у населення та систематичне порушення прав та інтересів громадян у відносинах із органами влади зумовили причини відкриття у Донецьку громадської приймальні.

Якщо Ви або Ваші близькі знаєте, що таке судові поневіряння „дітей війни”, або маєте намір оспорити дії щодо Вас органів влади, громадська приймальня „Комітету виборців України” готова надати Вам правову та інформаційну допомогу

Нагадаємо, що громадська юридична приймальня „Комітету виборців України” працює  з грудня 2010 року за адресою: Донецьк, бул. Пушкіна, 13 (вхід с Комсомольського проспекту). Режим роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 10.00 до 16.00.