У Хмельницькому стартувала перша школа з прав інвалідів

З 25 жовтня на базі навчально – тренінгового центру Хмельницької обласної громадської організації «Подільське екологічне товариство» стартувала перша школа з підготовки громадських активістів, з ознакою інвалідності, в якості майбутніх правозахисників та консультантів з прав інвалідів.
Основна цільова група слухачів – інваліди, віком від 20 до 35 років.

Після триденного тренінгу, в рамках якого будуть розглянуті основні правові норми світового та вітчизняного законодавства з прав інвалідів та шляхи запобігання їх порушенням, буде проведено тритижневу адвокаційну кампанію із захисту прав інвалідів. Кампанія буде проведена за підтримки експертів та адвокатів Товариства. 

Загалом планується провести ще чотири таких школи в рамках проекту «Інваправо» - школа Перемін» - курсформування правових знань та практичних навичок у активістів з ознакою інвалідності м. Хмельницького задля забезпечення постійно діючої системи захисту прав  людей з особливими потребами в громаді», який реалізується Хмельницькою обласною громадською організацією «Подільське екологічне товариство» за підтримки Проекту Програми розвитку ООН «Розвиток громадянського суспільства».

Джерело: 

Подільське екологічне товариство