До м.Торецьк доставили гуманітарну допомогу з Дніпра (ФОТО)

 

tor12 квітня 2017 року Микола Кожушко голова ради ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" доставив гуманітарну допомогу до м.Торецьк ( Донецької обл.) для дітей реабілітаційного центру у рамках акції "Діти Дніпропетровщини дітям -дітям Донбасу".


Дякую Міжнародним партнерам, Дніпропетровській обласній раді та обласній державній адміністрації за підтримку проведеної акції, усім громадським організаціям, активістам та небайдужим жителям України. Особиста подяка Сільському голові с. Обуховка, ГО " Євромайдан - Дніпро", ГО"Сонячний Світ", ГО "Небайдужі серця" ГО "Рух Вільна Доля" Дніпро" Дмитру Смолянському та за особисту участь Сергію Кривогузу та Молодіжному Центру Дніпропетровщини. 
Особлива подяка підприємствам організаціям та установам, що надавали постійну допомогу протягом 2014-2017 років, завдяки якій ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" разом з ГО"Сонячний Світ" змогли доставити гуманітарну допомогу (продукти харчування, одежу, миючі засоби, дитячі іграшки, канцтовари, постільна білизна, взуття, ковдри та інше) у міста: Добропілля, Словянськ, Краматорськ, Красний Лиман, Сватово, Северо-Донецьк, Авдієвку, Маріупіль та інші населені пункти зони АТО та переселенські містечка у Дніпропетровській області.

Разом з усіма вами ми покращували життя та вирішували проблеми дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей с особливими потребами, дітей переселенців і тих, що перебувають у складних життєвих обставинах. Допомагаючи дітям ми спільно будуємо майбутнє нашої рідної України!

tor2 tor3

Акція по збору гуманітарної допомоги продовжується за адресою: м.Каменське, проспект Перемоги 28, приміщення ГО"Сонячний Світ".

Фінансова благодійна допомога: карта Ощадбанка 5167 4900 4779 1729.

tor4

https://www.facebook.com/groups/kogushka1982

https://vk.com/dopomozhemo

ИА "Наш Район"