Депутат, як працюється?

Коаліція громадських організацій м. Краматорськ «Фонд розвитку громади», «Центр правових технологій» розпочали моніторингову компанію діяльності депутатів Краматорської міської ради. Мета компанії – висвітлення діяльності місцевих депутатів м. Краматорськ, приурочена до 3-х річчя їх обрання, покращення відкритості та публічності діяльності органів місцевого самоврядування.

Під час проведення компанії передбачено опитування громадськості міста щодо оцінки роботи місцевих депутатів та опитування депутатів Краматорської міської ради щодо деяких результатів їхньої роботи. Підсумки опитування громадян та депутатів міської ради планується оприлюднити у січні 2014 року на прес-конференції. Закликаємо громадян міста активно долучитися до нашого анкетування, яке буде оприлюднене у ЗМІ та буде проводитися на вулицях міста.

Поки можемо повідомити, що на першому етапі компанії – опитування депутатів, ми наткнулися на перешкоду з сторони виконавчого комітету Краматорської міської ради. Оскільки відділ по зв’язкам з громадськістю відмовився під надуманими приводами реєструвати запити до краматорських депутатів.

Джерело: 

Власна інформація