Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід

Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід проведення кампаній просування громадських інтересів з урахуванням специфіки журналістської діяльності.

http://postup.lg.ua/sites/all/themes/airyd/img/bg_main.gif); background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; line-height: 1.5; outline-width: 1px; outline-style: dotted; outline-color: initial; background-position: 50% 0%; background-repeat: no-repeat no-repeat; ">

 

В рамках серії "посібники для громадсько-активних журналістів" минулого року вже вийшла книга "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини", а цього року побачили світ посібники з журналістської адвокації та журналістських розслідувань в сфері прав людини.

 

Видання здійснено Правозахисним центром "Поступ" в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої кампанії "Розуміємо права людини" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

 

Завантажити посібник у форматі PDF

 

Замовити друковану версію посібника можна, звернувшись за електронною адресою: postup@ukr.net