Громадська організація «Правозахисний центр «Поступ» із 2000 року працює в сфері захисту прав вразливих верств населення та моніторингу порушень прав людини. Організацією реалізовано низку проектів спрямованих на покращення ситуації із дотриманням прав безпритульних дітей, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей та їх законних піклувальників.

З 2009 року на базі організації працює Правозахисна дитяча приймальня в рамках проекту підтриманого Еврокомісією «Мережа дитячих правозахисних центрів Донбасу» , яка надає послуги дітям вразливих груп та здійснює заходи, спрямовані на системне покращення стану дотримання прав дітей вразливих груп у Луганській області. 

В організації постійно працюють 7 чоловік, які мають вищу освіту. В штаті Дитячої правозахисної приймальні працюють юрист та соціальний працівник. В акціях організації беруть участь близько 20 волонтерів.

Учасники групи

Анна Надеждина
Алексей Сорокин
Віра Михайленко
Наталья Анныч
Марія франчук
Ярослав Кічук
Лариса Лугвенева
Юрій Плешивцев
Владислав Полюшков
Зображення користувача rimmaa.
Римма Федорова
Offline
Останнє відвідування: 6 років 38 тижнів тому
Реєстрація: 06.09.2011

_____________________________________________________

«Правозахисний центр «Поступ» буде лідером у захисту прав дітей, якщо зверне увагу на
наймасовішу патологію, яку всі замовчують.

В результаті недотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні поширюється епідемія сколіозу –

- http://www.youtube.com/watch?v=iN11_ztsKXY

- до 90% дітей уражені викривленням хребта
_________________________________________

Зображення користувача civil_warukrnet.
Ярослав Минкин
Offline
Останнє відвідування: 6 років 33 тижні тому
Реєстрація: 14.04.2010

Місією Правозахисного центру "Поступ" є всебічний захист прав людини та розвиток культури прав людини в Україні.

Головним приорітетом організації з 2000 року є захист прав та інтересів дітей вразливих груп. Тривалий час основним напрямком роботи організації був денний реабілітаційний центр для "дітей вулиць". З 2009 року Правозахисний центр "Поступ" координує мережу правозахисних приймалень для дітей груп ризику в Луганській області в рамках проекту громадської організації "МАРТІН-клуб" "Правозахисна дитяча мережа Донбасу".

Ще одним важливим напрямком роботи є формування культури прав людини через освітні дії для низки цільових груп. З 2008 року організація бере партнерську участь у виконанні плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".