Увага правозахисникам! Тренінг «Як зробити так, аби ваш сайт став першим в Google?»

Дата та час проведення : 
25.04.2012 - 18:00

 

Центр інформації про права людини проведе тренінг для PR-менеджерів/активістів правозахисних організацій, присвячений управлінню репутацією в пошукових системах. 
 
Пошукові системи є найбільш відвідуваними майданчиками в Інтернеті. Трафік з них є найбільш цільовим та ефективним, тому що користувачі отримують те,що шукали. Бути першим в Google стало не просто престижно, а й необхідно. Тренінг присвячений можливостям залучення трафіку з пошукових систем, а також основним аспектам управління репутацією в пошукових системах.
 
Дата проведення: 25 квітня 2012 року з 18 год по 20 год.
 
Місто Київ. 
 
Дедлайн для подання заявок: 20 квітня 2012 рік
 
Увага! Учасникам потрібно буде мати з собою ноутбук. 
 
Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20. Анкети надсилайте за адресою: nerd.marina@gmail.com з вказівкою «Участь у тренінгу» anketa_uchasnyka_treningu
 
Тренінг проведе Антон Воронюк, технічний директор та співзасновник компанії WebPromo http://www.web-promo.com.ua/
 
Інформація про тренера
 
Антон Воронюк займає посаду технічного директора і є співзасновникомкомпанії WebPromo, яка надає комплекс послуг в області пошуковогопросування, а також контекстної реклами на зарубіжному і вітчизняному ринках.
 
На постійній основі компанія обслуговує більше 50 клієнтськихпроектів з України, Росії та США. Антон пройшов сертифікаційні програмиGoogle Adwords Qualified Individua, Яндекс Директ, Google Analytics Qualified Individual, є акредитованим фахівцем по роботі з системою «Бегун».Антон Воронюк виступає координатором і лектором модульних програм«Інтернет-маркетинг» і «Соціальний маркетинг Медіа» в школі маркетингуBeFirst, а також проводить корпоративне навчання та семінари з Інтернет-маркетингу.
Контактні данні: 
Марина Говорухіна 050 612 00 20
Адреса: 
буде повідомлено
Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

generic propecia - generic propecia online

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

propecia no prescription - propecia buy