Правий екстремізм у Європі: тенденції розвитку та стратегії протидії

Дата та час проведення : 
22.05.2012 (Увесь день)

Шановний пані та панове!Від імені Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Східно- Європейського інституту розвитку щиро запрошуємо Вас до участі у міжнародній конференції <<Правий екстремізм у Європі: тенденції розвитку та стратегії протидії>>, що відбудеться у Києві 22 травня 2012 р. у Великому конференц-залі Академії наук України за адресою вул. Володимирська, 55. 

Метою заходу є аналіз причин та тенденцій розвитку правого екстремізму в Європі, а також обмін досвідом щодо співпраці між державою і громадянським суспільством в протидії цьому негативному явищу.До участі в конференції запрошуються представники державних структур та організацій громадянського суспільства, а також експерти з питань захисту прав людини з України та інших європейських країн. Програма заходу з інформацією про доповідачів та основні питання, що виносяться на розгляд, міститься в додатку.Ми були б вдячні, якби Ви повідомили нас про рішення щодо участі до 15 травня 2012 р. електронною поштою за адресою Vasyl.Andriyko@fes.kiev.ua.

Якщо Ви особисто не в змозі відвідати захід, будь ласка, все одно повідомте нас про це. Оскільки кількість місць у залі обмежена, участь додаткових учасників з Вашої сторони просимо узгоджувати. Проїзд та проживання для іногородніх учасників - за власний рахунок.За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за вказаним телефоном до Василя Андрійка, керівника проектів Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні: Vasyl.Andriyko@fes.kiev.ua+38 (044) 234 00 38.

Контактні данні: 
Vasyl.Andriyko@fes.kiev.ua, +38 (044) 234 00 38
Адреса: 
у Києві 22 травня 2012 р. у Великому конференц-залі Академії наук України за адресою вул. Володимирська, 55
ДодатокРозмір
conference-rpogram-ukr-22_05_2012.pdf71.49 KB