«ART-ПРОСВІТНИЦТВО: КОМІКСИ «РЕСПЕКТ» ПРОТИ ДИСКРИМІНАЦІЇ»

Дата та час проведення : 
06.09.2013 - 12:00

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі «ART-просвітництво: комікси «РЕСПЕКТ» проти дискримінації». Захід відбудеться 6 вересня 2013 року о 12.00 год. Тривалість – півтори години.

 

Вебінар - це інтерактивний семінар, який проводиться в мережі Інтернет. Бездоганний освітній інструмент! Аби переконатися в цьому, Вам достатньо мати доступ до мережі. Протягом заходу Ви переглядатимете відео в режимі реального часу та матимете можливість спілкуватися з експертами за допомогою чату.  

 

Завдяки вебінару Ви дізнаєтеся про:

– можливості використання сучасного мистецтва в просвітницькій роботі;

– історію виникнення проекту коміксів «РЕСПЕКТ»;

– специфіку використання коміксів «РЕСПЕКТ» в антидискримінаційній освіті,

 

…а також отримаєте море позитивних вражень від знайомства з цікавими коміксами та їх творцями =)

 

Експертка вебінару - Настя ГАЛАШИНА – координаторка міжнародного проекту коміксів «РЕСПЕКТ», Москва (Російська Федерація).

 

Передусім захід орієнтований на представників і представниць громадський організацій та ініціатив, що займаються протидією дискримінації та захистом інтересів меншин в Україні. Пріоритет при відборі буде надано представникам/представницям організацій-учасниць Коаліції з протидії дискримінації в Україні. Коаліція відкрита до приєднання усіх громадських організацій, які готові підтримати Меморандум Коаліції. Щодо діяльності Коаліції та приєднання до неї просимо звертатись до Співголови Коаліції – Назарія Боярського (+380504112042n.boyarskiy@gmail.com).

 

Щоб взяти участь у заході – необхідно заповнити коротку онлайн-форму. Усі подальші інструкції Вам буде надіслано на пошту. Заявки приймаються до 12.00 год. 5 вересня 2013 року. Участь у заході є безкоштовною. Робоча мова – російська.

 

За додатковою інформацією щодо вебінару просимо звертатися до Володимира Сенька (+380633731611,volodymyr.senko@gmail.com).

 

Довідково: Вебінар реалізується в рамках проекту «Зміцнення організаційного потенціалу Коаліції з протидії дискримінації в Україні шляхом проведення інноваційних навчально-просвітницьких заходів» ГО «Центр Громадянських Свобод» за підтримки програми «Верховенство права» МФ «Відродження».

Посміхайтесь!

Контактні данні: 
За додатковою інформацією щодо вебінару просимо звертатися до Володимира Сенька (+380633731611,volodymyr.senko@gmail.com).
Адреса: 
Щоб взяти участь у заході – необхідно заповнити коротку онлайн-форму. Усі подальші інструкції Вам буде надіслано на пошту.