Чому Україна у Європі, але не Європа?

Нижче - відповідь на питання про те, що перешкоджає європейській інтеграції України. Я впевнений, що як Луценко чи Москаль не притягувалися до юридичної відповідальності за расистські висловлювання, так само Азаров не буде нести жодної відповідальності за свої дискримінаційні репліки. Більше того, ніхто не відчує моральної відповідальності.

рр

http://korrespondent.net/world/1083170

Суд оштрафовал министра внутренних дел Франции Бриса Ортефе за расистские высказывания в адрес французов арабского происхождения.

Поводом для иска стала видеозапись, на которой Ортефе, близкий друг президента Франции Николя Саркози, говорит: "Когда он один, это нормально, но когда их много (арабов, - ред.), вот тут начинаются проблемы".

Согласно решению суда, Ортефе должен выплатить 2000 евро общественному движению против расизма, которое подало на него в суд.

Чиновник заявил, что будет подавать апелляцию.

Зображення користувача Володимир.
Володимир •••••
Offline
Останнє відвідування: 7 років 35 тижнів тому
Реєстрація: 04.10.2011

Європа в першу чергу боїться конкуренції декількох потужних галузей (аграрний сектор, кондитерська галузь). Адже Україна має всі можливості суттєво посунути Європейських виробників на даних сегментах та декількох інших.
Також велика корупційна сітка відлякує інвесторів, які здатні пришвидшити процес приєднання Україна до ЄС.
На рахунок культури, то тут і говорити нема про, що (дивлячись на діючого міністра культури). Мальовнича Українська мова від Азарова може пролунати лишень через перекладача :) ...
І взагалі якщо брати до уваги наших політиків, то майже кожен окремий індивідуум повинен внести солідний вклад у бюджет різних суспільних рухів.

Якби ж і у нас була б така справедливість...