У Дніпропетровську забороняють святкувати день народження Кобзаря

0
Ваш голос: Немає

 

 Вчора, 2 березня, працівники відділу внутрішньої політики Дніпропетровського міськвиконкому відмовилися прийняти в заступника Голови Дніпропетровської організації Української Народної партії заявку на проведення урочистостей, присвячених дню народження Т.Г. Шевченка 9 березня, хоча такі заходи проводяться щороку.

Представники влади пояснили цю заборону тим, що після ходи, присвяченій Дню Пам’яти Героїв Крут кілька молодих хлопців запалили файери, чим, начебто, порушили домовленість, хоча я особисто брав участь у переговорах і можу засвідчити: домовленість передбачала, що файерів не буде ПІД ЧАС ХОДИ, у зв’язку з ожеледицією, та, відповідно, можливістю травм. Запалили ж флаєри по закінченню ходи, коли всі стояли на місці.

Другою причиною названа участь членів УНП в пікетуванні Дніпропетровської міськради 15 та 29 лютого з вимогою перейменувати вулиці, які носять імена засуджених судом злочинців Постишева, Чубаря та Косіора.

Коментуючи ситуацію, Голова ДОО УНП А. Сокоринський підкреслив, що окупаційна влада Партії Регіонів та їх сателитів послідовно проводить лінію на порушення конституційного права громадян на мирні збори та русифікацію, але заборони святкувати день народження Кобзаря ще не було. «Такого не робив навіть комуністичний режим, принаймні офіційно.» Політик назвав таку заборону плювком в душу кожного українця.  «Це – яничарство у чистому вигляді» - підсумував Голова організації.

 Слід особливо підкреслити, що  прийнята у Дніпропетровському міськвиконкомі практика не накладати на заявку резолюцію з забороною, а повертати без розгляду є порушенням головного конституційного принципу – кожну заборону можна оскаржити по суду. А відмову взяти папір оскаржити неможливо.

 Керівництво ДОО УНП заявляє, що святкування українцями дня народження українського генія відбудуться попри усі заборони сучасних валуєвих та місцевих табачників.

Я прошу всіх патріотів поширити цю інформацію далі, бо її будуть замовчувати – див. мою статтю « Як прорвати блокаду» http://www.politikan.com.ua/0/0/0/21266.htm ">http://www.politikan.com.ua/0/0/0/21266.htm

 

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

meridia online - buy meridia online no prescription

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

accutane - order accutane

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

cheap accutane - buy accutane without prescriptions

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

cheap propecia online - cheap propecia

Зображення користувача Анонимный.
Анонимный

propecia cheap - propecia cheap