Права людини в моїй країні

3
Ваш голос: Немає Оцінено (1 vote)

 

Права людини – це держава в якій панує незнання і хаос. Їх не розуміють, обмежують, ігнорують, час від часу створюють видимість їх реалізації. Що це таке, дехто не усвідомлює, а дехто переконує і наполягає на їх ефективності та важливості. В Україні права людини – це складно, як в теоретичному так і практичному розумінні.

Права людини - це хороший юрист. Після порушення прав найчастіше настає етап їх захисту, але  якщо планувати його стратегію, то варто хоча б знати свої права та умови за яких їх може бути обмежено. На мою думку, тут і починається проблема незнання: чи порушено моє право, ким, для чого, що робити далі.Тому, якщо, навіть,  вдасться знайти адвоката, який буде сумлінно захищати ваші інтереси, то думаю не варто забувати про гуманність та раціональність рішень судів  в Україні. Отже, треба морально себе підготувати до паперової тяганини та не-змагальності процесу. Кінець-кінцем, є велика імовірність, що "апеляційно-касаційний" шлях приведе вас  до Європейського суду з прав людини, який стає останньою інстанцією, де шукають обіцяну всім справедливість. В цьому є сенс, оскільки  у 99 % звернень  до Суду, що були визнані прийнятними, констатується порушення прав заявника. Найцікавішим є те, що найбільша кількість заяв стосується порушення права на справедливий суд.

Права людини - це знання. Для справедливого балансу між правами та безправ’ям в Україні, хотілося б згадати про людей, ндо, які захищають права людей, інформують про їх наявність. Їх переконаність та знання роблять значний  вклад у сферу захисту прав людини. Права людини та правозахисники –це теорія і практика у поєднанні. Знати що в тебе є права (не водійські) і вміти їх  захищати, реалізовувати – вміння, яке набувається в часом, з досвідом, з віком.

20 річниця Незалежності надихнула мене на роздуми: що 24 серпня 2011 відзначатимуть  «права людини»: народження, 20-ліття, тризну? В цьому контексті, права людини-це виклик для тих, хто хоче покращити ситуацію, що ісклалася, а такі люди безсумнівно є.

І останнє,  моє есе не претендує  на наукове визнання чи  схвальні відгуки зі сторони теоретиків права, оскільки мною не було проведено ґрунтовного дослідження чи опитування громадян в цього питання. Все вище написане - мої враження як людини, громадянина, студента-юриста.

Зображення користувача reutski.
Константин Реуцкий
Offline
Останнє відвідування: 6 років 2 тижні тому
Реєстрація: 09.03.2010

сподобалося твердження що права людини - це знання.