«Права людини в моїй країні»

0
Ваш голос: Немає
Права людини в моїй країні – це те, що потрібно захищати на багато частіше ніж в інших країнах, де рівень демократії і ліберальних цінностей є вищим. Права людини - це те, чим наділена кожна людина і те, що так важко та складно в моїй країні реалізувати.

 

Моя країна – великий, багатоповерховий будинок, який насправді є дуже гарним, співвласниками якого є абсолютно всі його мешканці, які самі його збудували, але які ще не зовсім усвідомлюють, що є його власниками адже дуже багато часу їх переконували, і досі переконують, що вони є лише квартирантами і правила перебування та існування в цьому будинку визначають не вони.

 

В моїй країні є досить багато чиновників, які не хочуть розуміти прав людини і порушують їх, але є люди, які розуміють права людини і багато роблять для того, щоб їх розуміли та захищали інші. З кожним роком стає все більше і більше людей, які кажуть: ми маємо права людини, наша свобода – заборона державі втручатися в наше життя. Більше того, ці люди починають активно діяти на захист прав людини. Отже, є надія, що колись права людини в моїй країні будуть найвищою цінністю.