Організована службова злочинність у вищих органах влади

0
Ваш голос: Немає

 

Країна мучена й безсила -
Та в ній шляхетне щось було -
Тепер сама собі прибила
Тавро безчестя на чоло.

 

(І. Качуровський, 2010)

 

I. Смітник у вигляді скриньки „Для звернень” в прокуратурі Львівської області.
Подальше намагання подолати бездіяльність й фальсифікації міської прокуратури негайно отримали рішучу відсіч з боку обласної (див. початок). Подані особисто й безпосередньо до цієї установи скарги були рішуче й безслідно знищені її працівниками. Усі подальші зусилля наштовхнулись на злагоджену відсіч усього керівництва обласного управління- прокурора з заступниками. Навіть повідомлення про ці злочинства комітетам ВР не зрушило „кругової оборони” разом з Генеральною прокуратурою (див. документи). Останнім „досягненням” їхнього крутійства виявилась зухвала відмова розглядати заяву про злочин у власних стінах, вміло присікувавшись до тонкощів її оформлення!
 
II. Одностайність прокуратур Київської області й Генеральної у боротьбі за недоторканність Національної комісії.
Віддано прислуговуючи приватному телеком. підприємству, Печерська прокуратура надіслала на захист керівництва/власників сфальшований ними лист (див. стор. 1-3). Усі спроби привернення уваги  міської прокуратури до вказаного шахрайства залишалися марними протягом тривалого часу (стор. 5-7). А заступник обласного прокурора успішно розглядає скарги на самого ж себе (стор. 8-10)! Після звернень до ГП та ВР (стор. 4, 13) прокуратурою міста була вигадана підбірка чергових відмовок (стор. 11, 12, 14). Як наслідок, кримінальна справа відкрита аж через рік після заявлення (стор. 15) й без поступу ще за рік.
Підлегла Адміністрації Президента Національна комісія (НКРЗІ) нехлюйськи ставиться до покладених обов'язків, відповідаючи із значним запізненням й узагалі свавільно відмовляючи (див. документи). У подальшому її керівництво незмінно й одностайно надавало відписки на запити всіх можливих контролюючих установ (див. стор. 10). У ході такого симулювання діяльності згадані прокуратури самі порушували відповідні закони, вперто і надійно відбиваючи зазіхання на сферу зловживань Комісії (стор. 2-9). Унаслідок цих маніпуляцій мені було відмовлено у подальшому розгляді справи через начебто втрати ними притомності щодо початкової суті домагань встановлення справедливості (стор. 12, 15).
 
III. Ідеальний кримінальний дует- Держспоживінспекція й Київдержадміністрація.
Почавши з Головного управління з питань захисту прав споживачів Київдержадміністрації, дійшов до Держспоживінспекції та назворот, так і не домігшись розгляду скарги на піддобрююче їх ТОВ. Спочатку як Головного управління, так і відповідне облуправління організовано викинули ці папери, нахабно заявивши, що „нічого не бачили” (див. стор. 1). Вже рекомендований лист просто повернули вдавши, що їх вже немає на світі. У свою чергу Держспоживінспекція після спроби впливу на Головне управління (стор. 2) зразу ж відмовилась від своїх обов'язків (стор. 3-5), відверто брешучи, що не має до них жодного відношення (бланк на стор. 8)! Все-таки переславши скаргу в Київдержадміністрацію (стор. 7), остання відмовилась її розглядати з вигаданих приводів (стор. 8-11).
Подальше наполягання на належному розгляді моєї скарги до Інспекції з прав споживачів м. Києва про порушення діючих інструкцій оператором телеком. зв'язку було повернуте на нове бюрократичне коло зусиллями відповідної Державної інспекції. З цією метою вона вперто відмовляється скерувати скаргу за належністю, а  Київдержадм. незмінно відбувається надсиланням копій цитат із довільних текстів (див. документи).
 
IV. Вправність Уповноваженого ВР з прав людини у їх порушенні.
Намагання отримати певне сприяння з боку цього уповноваженого ВР „правозахисника”, було надійно нейтралізоне її так званим представником під вигаданим приводом необхідності згаданих попередніх документів (див. документи). Така відмова у наданні суттєвої відповіді повністю суперечить Закону „Про звернення громадян”, що зовсім не турбує Генеральнy прокуратурy.
 
V. Братківська єдність ватажків Вищої ради юстиції.
Покликана бути на сторожі законності, ця установа виявилася стійкою шахрайською зграєю, котра надає відповіді без дотримання закону, ігнорує запити прокуратури та фальсифікує навіть позірне реагування! (див. документи)